5 بهترین وب سایت برای تمرین و توسعه Front-End

علی رستمی

علی رستمی

موسس تمیکس و توسعه دهنده ارشد وب - حوزه فعالیت و علایق : php-Js-React-React Native-UI-UX-SQL-WP-Mobile App

5 بهترین وب سایت برای تمرین و توسعه Front-End

نوشتن کد با حل مشکالت واقعی و شرکت در پروژه های عملی بهترین روش برای یادگیری اون زبان می باشد با وجود اهمیت دانش تئوری اما بدون استفاده در پروژه های واقعی شما شانس زیادی را برای پیشرفت در اون زبان را ندارید .

من زمان زیادی را صرف جستجو در دنیای وسیع اینترنت کردم تا این لیست از 5 سایت برتر را برای تمرین مهارت های عملی شما تهیه کنم با استفاده از این وب سایت ها ، تمام چیزهایی را که آموخته اید تقویت خواهید کرد و توسعه دهنده با تجربه تری خواهید شد .پس بیایید با هم شروع کنیم.

Ace Front End – 1

وقتی برای یک مصاحبه آماده میشوید تمرین بهترین روش برای آمادگی در اون مصاحبه می باشد .غالباً توسعه دهندگان در یافتن منابع مصاحبه خوب مشکل دارند. سایت Ace Front End برای حل این مشکل ساخته شده با Ace Front End ، شما با چالش های برنامه نویسی و راه حل موثر اون آشنا میشید .با توجه به این که ممکن است برای مصاحبه آماده نشوید ، اما همچنان می توانید از این بستر استفاده کنید.

 

 

Codewars – 2

با استفاده از این پلتفرم ، برخالف سایت CSS Battles ، می توانید خودتان را با چندین زبان مختلف به چالش بکشید .این پلتفرم به جای تمرکز بر روی تصاویر بصری ، بیشتر به چالش های کد نویسی تمرکز دارد .این پلتفرم می تواند برای توسعه و تقویت مهارت های شما در ساخت یک پروژه استفاده شود .این وب سایت بستر مناسبی برای تمرین مهارت های حل مسئله است . به عنوان توسعه دهنده فرانت و بک اند پلتفرم Codewars ، بستر مناسبی برای تمرین زبان جاوا اسکریپت می باشد .

 

 

CSS Battles – 3

این پلتفرم مخصوص یادگیری CSS است . سیستم بازی سازی در این پلتفرم راهی عالی برای ادامه یادگیری می باشد و در پایان برخی از نبردها ، جوایزی به برنده تعلق میگیرد. در حالی که نبردهای موجود نحوه چیدمان وب را به شما نمی گوید ، اما قطعاً به شما در تسلط برخی از ویژگی های پیشرفته CSS کمک می کند.

 

Tree House – 4

سایت Treehouse امکانات خود را فقط با 55 دالر در ماه ارائه می دهد تا بتوانید زبان های خاصی مانند جاوا اسکریپت یا حتی زبان های برنامه نویسی مانند PHP را بیاموزید .آنها عالوه بر دوره ها ، مسیرهایی با برنامه درسی خاصی را ارائه می دهند تا بتوانید موارد خاصی را بیاموزید.

 

Front End Mentor – 5

سایت Front End Mentor به شما این امکان را می دهد که مهارت های فرانت خود را با استفاده از یک جریان کاری واقع بینانه تمرین کنید .چالش های آنها شامل طرح های موبایل و دسکتاپ و استایل ها می باشد که به شما در شروع کار کمک می کند .من این پلتفرم را نه تنها برای مبتدیان بلکه برای زبان آموزانی که دائماً در حال یادگیری موارد جدید هستند ، توصیه می کنم .شما با HTML ، CSS ، JavaScript ، فریم ورک ها (مانند React ، vue.js.و غیره) کار خواهید کرد و با API ها تعامل خواهید داشت .این پلتفرم به طور مرتب با چالش های جدید به روز می شود تا بتوانید کاری برای انجام پیدا کنید ، راه حل خود را به اشتراک و بازخورد مورد نظر خود را بگیرید.

 

با نظرات خود ما را خوشحال کنید 🥰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیایید صحبت کنیم !

تماس :

09112289685

ساعت پاسخگویی 9 الی 13

ایمیل :

themixteam2020@gmail.com

شبکه های اجتماعی:

تمام حقوق متعلق به شرکت رسا فناوران نادین خلاق می باشد 2021